Strony www i oprogramowanie

Fundamentem działań Wydawnictwa Interaktywnego Medutools jest dostarczenie swoim Klientom najwyższej jakości wiedzy medycznej z użyciem najnowocześniejszych technologii mobilnych oraz internetu.

Dodatkowo dzięki naszemu doświadczeniu realizujemy serwisy www, aplikacje webowe, strony internetowe oraz oprogramowanie obsługujące bazy danych.

Mając doświadczenie medyczne wiemy, jak przygotować dobry serwis lub stronę internetową dla Twojego gabinetu, kliniki czy poradni. Dzięki doświadczeniu programistycznemu tworzymy je zgodnie z najnowszymi standardami, w wysokiej jakości, zawsze dbając o satysfakcję użytkowników.

Tworzenie jest dla nas procesem, dlatego komunikujemy się z naszymi Klientami na każdym etapie tworzenia stron i serwisów www. Dodatkowo wszystkie materiały (np. grafiki), które powstały w trakcie tworzenia Twojej strony www przekazujemy Ci na własność.

Wydawnictwo realizuje projekty skomplikowanych serwisów www, w ramach których wykorzystywane są bazy danych, np. klientów lub użytkowników. Dzięki wykorzystaniu CMS możemy dostarczyć najwyższej jakości rozwiązań, bezpiecznych i skalowalnych. Efekt naszej pracy zwieńcza najwyższej jakości grafika, przygotowywana wg indywidualnego zamówienia.

Integrujemy serwisy www, newslettery, bazy danych, serwisy społecznościowe, media (grafika, video). Zapraszamy do kontaktu!

Medutools w tworzonych serwisach wykorzystuje sprawdzone narzędzia i tworzy własne. Dzięki temu możemy idealnie dopasować się do Twoich potrzeb, jednocześnie oferując najwyższą jakość usług, światowy standard tworzenia rozwiązań internetowych oraz przystępną cenę.

Nasze projekty są realizowane indywidualnie, dzięki czemu zapewniamy ich dopasowanie do konkretnych potrzeb. Także grafika tworzona jest i dobierana indywidualnie.

W 1995 roku IBM po raz pierwszy użył terminu E-biznes. 18 lat później trudno sobie wyobrazić działalność firm, instytucji, a także codzienne życie klientów bez tej sfery. Strony www służą wielu istotnym celom również w medycynie. Wymienić tu należy dostarczanie Pacjentom i Lekarzom wiedzy (oczywiście dostosowanej językiem i poziomem specjalizacji do Odbiorców), możliwości komunikacji, przesyłanie danych medycznych, magazynowanie ich i przetwarzanie, poszukiwanie najlepszych metod diagnostycznych i leczniczych dla Pacjentów, komunikację wewnętrzną między różnymi jednostkami i instytucjami czy między samymi Lekarzami czy Pacjentami.

Technologie informatyczne są stałym motorem postępu świata.

Ich bogactwo oferuje wiele technik, które można wykorzystać w codziennej pracy Lekarza. Wzbogacają one przez to ofertę dla Pacjentów, usprawniają obsługę, otwierają nowe możliwości i na nowych Odbiorców.

Taka nowa strategia uzupełniająca dotychczasową działalność wykorzystuje Internet jako kanał komunikacji z Pacjentem, informarmowania i obsługi. Stwarza to niezwykłe możliwości zarówno dla dużych jak i mniejszych podmiotów. Każda, nawet niewielki gabinet lekarski, może dzięki dostępnym technologiom oferować obsługę, której nie powstydziliby się najwięksi. Wejście w e+świat w przystępny i tani sposób pozwala dotrzeć i utrzymać Pacjentów dzięki nowej jakości obsługi.

Włączenie choćby podstawowych założeń e-biznesu procentuje.

Umacnia się więź z Pacjentami, którzy bez wychodzenia z domu, bez odrywania się od komputera i swoich codziennych spraw mogą skontaktować się z Lekarzem, porozmawiać, uzyskać podstawowe informacje o poradach i ofercie gabinetu, umówić wizytę i otrzymać potwierdzenie o jej statusie.

Z drugiej strony takie podejście umożliwia znaczne obniżenie kosztów. Obecność odpowiednio pozycjonowanej strony w przeglądarkach to najlepszy sposób na jasne przekazanie informacji o zakresie działań medycznych. Pacjent sam dokonuje wyboru, sam umawia wizytę, sam decyduje w określonych ramach o jej terminie czy czasie trwania.

Bezpośrednia komunikacja pozwala na lepsze poznanie potrzeb i wymagań Pacjentów, a tym samym dokładniejsze dopasowanie własnej oferty do zmieniających się potrzeb. Dzięki ankietom internetowym, sondom czy statystykom oceniającym na których stronach serwisu Pacjent przebywał i jak długo (a tym samym co interesowało go najbardziej), sami jesteśmy w stanie zebrać olbrzymią wiedzę na temat Odbiorców. Bez konieczności zlecania dodatkowych, zewnętrznych i często kosztownych badań.

Internet umożliwia dotarcie do kolejnych grup Pacjentów. Internet umożliwia odnalezienie gabinetu i interesujących usług medycznych. Mapka w serwisie umożliwi łatwe dotarcie na umówioną wizytę, a zadowolony Pacjent sam poleci stronę www swoim znajomym.

Zespół programistów Medutools pracuje także nad oprogramowaniem i bazami danych, zwłaszcza wykorzystywanych w celach medycznych. Dzięki współpracy programistów z uczelniami dostosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb Klienta z zachowaniem wysokiej jakości oprogramowania.